Çatalca ilçemiz İstanbul’un kuzey ucunda bulunan sakin ve doğal su kaynakları bakımından en zengin ilçelerinden biri olmasıyla ünlü aynı zamanda doğal güzellikleri açısından eşsiz güzellikler sunan insanları eşine az bulunur nezih içtenlik ve sakinlikleriyle sanki İstanbuldan ayrı bir ilçe izlenimi veren en sakin ve yaşanılabilir ilçelerimizdendir. Su bakımından bu kadar zengin bir ilçe olmasına ve piyasada satılan birçok damacana ve pet şişe su firmasına sahiplik etse de ne yazık ki şebeke suları aynı ölçüde içilebilir durumda değildir. Gerek ilçenin il merkezinden uzak olması gerekse daha çok çiftçilik gibi geçim kaynaklarının benimsenmiş olmasından kaynaklı olarak ekonomik olarak da gelişmiş ilçeler arasında yer almamaktadır. Bu sebeple cam damacana gibi sağlıklı çözümlere de ulaşmanın kolay olmadığı ilçemizde şu an için en geçerli içme suyu tüketimi su arıtma cihazlarıyla sağlanmaktadır.  Çatalca su arıtma konusunda ise konusunda uzman az sayıda firma tarafından hizmet alabilmektedir. Zaman zaman bazı firmaların bölgenin bakirliğinden kaynaklı yürüttüğü çalışmaları olsa da süreklilik konusunda her zaman Çatalca’ya su arıtma konusunda hizmet vermiş olmamız sebebiyle ve satış sonrasında yine sorunsuz desteklerimiz ile Çatalca’ya su arıtma servis ve satışı konusunda hizmet veren en önemli firma olmayı sürdürmekteyiz. 

Neden LG Su Arıtma 

Zaman ilerledikçe yeni teknolojiler piyasaya hakimiyetlerini arttırdı ve eski bilindik markaların yerine artık dünya markalarının ürettiği ürünler hem kalite hem sağlık hem de fiyat avantajlarıyla egemen olmaya başladılar. Bunların başında da tabiki dünyada sektörün lideri olan LG marka membran kullanan ürünler geliyor. Bir süredir ülkemizde satılan ürünlerin kalite anlamında sınıfı geçebilecek olan bütün modellerinde LG marka membran kullanılmaya başlandı. Bilindiği üzere LG markası membran üreticisidir yani su arıtma markası değil su arıtma cihazının içindeki ana filtre dediğimiz asıl suyu arıtan filtreyi üretmektedir.  Çatalca su arıtma cihazı kullanımında ciddi bir potansiyel sahibidir. Geçmişte birçok firma bölgesel çalışmalar yapmış ama kalıcı firmalar olmadıkları için mevcut su arıtma cihazı kullanıcılarının Çatalca’da filtre değişimleri ve servis hizmetleri gibi birçok konuda hizmeti tarafımızdan itinayla sağlanmaktadır. Firmamız bütün su arıtma cihazlarının Çatalca’da filtre değişimi ve bakımlarını gerçekleştirmekte ve diğer cihazlarda kullanılan 6 ay ömrü olan cihazların yerine 1 sene ömrü olan LG marka filtre ve membranlarla değiştirerek ömürlerini uzatmaktadır. 

Çatalca Su Arıtma Servisi 

Firmamız Çatalca su arıtma cihazı satışı konusunda da şu an da öncü bir konumda bulunmaktadır. Özellikle LG Plus markası çatısı altında topladığımız LG marka membran ve filtre kullanan ürünlerimiz ile halkımız tarafından çok beğenilen 15 gün ücretsiz deneme kampanyamızı birleştirerek müşterilerimize cihazı memnuniyet garantili bir şekilde satmaktayız. Kurulum aşamasında hiçbir ücret , imza ,kimlik veya taahhütte bulunmayan müşterilerimiz önce 15 gün cihazı denerler ve denedikten sonra eğer memnun kalmaları durumunda satın almak isterler ise satın alırlar. Eğer herhangi bir sebepten dolayı memnuniyetsizlik gerçekleşir ise hiçbir ödeme yapmadan cihazımızı iade etme imkanına sahip olurlar.  Eğer sizin de hala bir cihazınız yoksa Çatalca su arıtma satışı konusunda güven ve tecrübemizle size hizmet verebilmemiz için veya mevcutta bir su arıtma cihazınız ile ilgili filtre değişimi, bakim veya herhangi bir arıza probleminiz varsa bizi aramanız çözüm için en kolay yöntem olacaktır. Siz  arayın biz sizi sağlıklı temiz ve ekonomik içme suyuna kavuşturalım. 
su arıtma
© 2019 LG Plus Arıtma - LG Su Arıtma Cihazı
WhatsApp İletişim